Sumažinta kaina! SPALDING NBA GAMEBALL
0 Reviews

Kamuoliai

SPALDING NBA GAMEBALL

€249.00

€199.00

-€50.00

Natūralios odos pluoštas ant karkaso klijuojamas rankomis. Kokybiška butilo kamera gerai palaiko oro slėgį. Nailoninės apvijos aplink kamerą suteikia kamuoliui patikimumą ir ilgaamžiškumą. Kamuolio paviršius užtikrina gerą sukibimą, atsparumą trinčiai, yra malonus liesti, estetiškai išvaizdus. Oficialus NBA varžybų kamuolys.

Pristatymas: 3-5 d.d                                     

Daugiau informacijos

Reikia užsakyti

Papildoma informacija


Oficialus NBA varžybų kamuolys, ženklintas naujojo NBA komisaro Adam Silver parašu. Aplink oficialų NBA rungtynių kamuolį SPALDING sukasi milijonai krepšinio fanų ir milijardai dolerių. Jeigu jūs žaidžiate su šiuo kamuoliu NBA rungtynes, tai reiškia, kad Jūs esate pačiame aukščiausiame įmanome krepšinio lygyje tarp geriausių 300 krepšinio žaidėjų pasaulyje. SPALDING oficialus NBA rungtynių kamuolys yra pagamintas iš natūralios odos, sukurtas žaisti salėje ir atrodo taip kaip klasikinis krepšinio kamuolys, kuris įprasmina daugiau negu 100 metų krepšinio istoriją.


Nuo 1891 metų, kai krepšinio išradėjas James Naismith Springfilde (Springfield/Massachusetts, JAV) kartu su studentais pradėjo žaisti krepšinį, SPALDING ir krepšinis yra neatsiejami. Aukšta kompetencija, siekis būti geriausiais, kokybė ir pastovus tobulėjimas išlaikė SPALDING aukščiausiame lygyje jau daugiau negu 125 metus.

Perkate didesnį kiekį, ar dar planuojate įsigyti kitų prekių, teiraukitės papildomų sąlygų: info@sportobaze.lt

Produkto apžvalga


Kol kas nėra klientų atsiliepimų.

Add a review

Informacija


Gamintojas SPALDING
Skirtas žaisti Viduje

Nemokamas pristatymas Perkant daugiau nei už 89.00 Eur

Papildomiems apsipirkimams Papildomos nuolaidos %

Apsipirkimas 24/7 Pagalba klientams

Saugus apsipirkimas Saugaus apsipirkimo garantija

Susiję produktai

Klientai žiūrėję šią prekę, taip pat domėjosi